Abdükadir Akgül "Esnaf ve sanatkarımız başımızın tacı, güçlü Türkiye'nin lokomotif gücüdür.

Esnaf ve sanatkarımızın can dostu, güçlü Esnaf büyük Türkiye hedefiyle yol yürüyen Türkiye Esnaf ve Sanatkarları, Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği'mizin Genel Başkanlığı görevini yürüten Sayın Abdulkadir Akgül Beyefendi 'Esnaf Semineri'mizde ve Türkiye'nin 81 il 953 ilçesinden gelen esnaflarımıza hitap etti

Abdükadir Akgül "Esnaf ve sanatkarımız başımızın tacı, güçlü Türkiye'nin lokomotif gücüdür.
11 Kasım 2023 - 18:39 - Güncelleme: 24 Kasım 2023 - 11:32
TESKOMB Genel Başkanımız ve AK Parti Yozgat Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Akgül konuşmasında: "Esnaf ve sanatkarımız başımızın tacı, güçlü Türkiye'nin lokomotif gücüdür. TESKOMB Ailesi olarak esnaf ve sanatkarımıza güç vermeye ve bu hedef doğrultusunda yol yürümeye devam edeceğiz. En büyük gücümüz sizlersiniz. Allah birlik ve beraberliğimize daim kılsın."

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları, Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği'mizin (TESKOMB) Antalya'da düzenlenen "Esnaf Semineri" toplantısındayız.

Toplantımıza TESKOMB Genel Başkanımız ve AK Parti Yozgat Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Akgül Beyefendinin yanı sıra Ticaret Bakan Yardımcımız Mahmut Gürcan, Halkbank Genel Müdürümüz Osman Arslan, Yozgat Milletvekilimiz Süleyman Şahan, TESK Başkanımız Bendevi Palandöken, bakanlık ve banka yöneticilerimiz, TESKOMB Başkanvekillerimiz, 32. Bölge Birliği Başkanımız, Kooperatif Başkanlarımız ve esnaf temsilcilerimiz katıldı.

Seminerimiz ülkemize, milletimize, TESKOMB Ailemize ve Türkiye'nin dört bir yanında üreten ve Türkiye'nin lokomotif gücü olan esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı, uğurlu olsun.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum